Multi-Gyn LiquiGel

Zararlı bakterileri güvenli ve doğal yoldan nötrleştiren patentli 2QR kompleksi temel alınarak hazırlanmış olan Multi-Gyn LiquiGel, özel kombinasyonuyla eşsizdir. Vajinal kuruluk için hızlı bir önleyicidir ve direkt rahatlama sağlar. Vajina dokusunun durumunu optimize eder, şişkinliği azaltır ve enfeksiyonun önlenmesine yardımcı olur. Bu sayede bölgedeki doku hasarlarının (örneğin doğum sonrası veya ameliyat sonrası) doğal iyileşme sürecini hızlandırır.


Formülü doğal, güvenli ve hafiftir çünkü zehirli maddelere veya sert kimyasallara dayalı değildir. Bu nedenle olumsuz yan etkileri yoktur. Bu eşsiz kişisel bakım ürünü, cinsel birleşme, hormonal değişiklikler, ilaçlar, stres veya tampon kullanımının neden olduğu vajinal kuruluğun giderilmesi için idealdir. Mükemmel bir kayganlaştırıcıdır ve güçlü bir rahatlatıcı etkiye sahiptir.

 

Multi-Gyn LiquiGel, vajinal kuruluğun giderilmesine ve vajinanın kendi doğal nem hissini geri kazanmasına yarayan spesifik bir kişisel bakım ürünüdür. Sağladığı doğal nem sayesinde cinsel ilişkiden alınan zevkin artmasını sağlar ve tampon kullanımını da kolaylaştırır. LiquiGel aynı zamanda, jinekolog ve ebe gibi tıp görevlilerinin klinik kullanımları için de uygundur. Formülünde bulunan Betain ile artan hücre hidrasyonu sayesinde mukoza dokularının bütünlüğünün ve işlevselliğinin korunmasına yardımcı olur.

 

Multi-Gyn LiquiGel, eşsiz formülü sayesinde birçok özelliği bir arada bulundurur. BioClin danışman jinekologları ve aile hekimleri tarafından BioClin laboratuarlarında üretilmiştir.

 

Multi-Gyn LiquiGel, vajinal kuruluğu önleyicidir.

  • Vajina kuruluğunu anında giderir ve doğal nem kazandırır.
  • Vajinal dokunun durumunu optimize eder.
  • Vajina yüzeyini yağlandırarak tahrişi önler.
  • Vajinanın dokusunu korur. Doğal ve güvenlidir.
  • Koruyucu içermez.

Kullanım Koşulları ve Dozu
Ellerinizi iyice yıkadıktan sonra, parmak uçlarınıza aldığınız Multi-Gyn LiquiGel'i dış genital bölgenin tamamına ve vajinanın iç kısmına tatbik ediniz. İstediğiniz zaman, istediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz. Jel herhangi bir iz veya leke bırakmaz.

 

Önemli: Multi-Gyn LiquiGel vajinayı doğal nemine kavuşturan ve havalandıran aktif bir üründür. Uygulama sonrasında hafif bir karıncalanma ve sıcaklık hissedilebilir. Bu çok normaldir ve birkaç dakika sonra geçer. Eğer çok hassas bir cildiniz varsa, ilk kullanımınızda çok az LiquiGel kullanarak cildinizin tepkisini test edebilir ve kullanacağınız dozu kendiniz belirleyebilirsiniz.

 

LiquiGel sperm aktivitesini azaltabilir. Eğer gebelik isteniyorsa ilişkiden hemen önceki saatlerde kullanılmamalıdır. Fakat sperm öldürücü değildir. Bu nedenle doğum kontrol amaçlı kullanılmaz.

 

Bileşimi
Multi-Gyn LiquiGel, %25'in üzerinde 2QR kompleksi içerir. Diğer bileşenleri bitkisel gliserin, doğal kıvam artırıcı Xanthan Gum ve doğal hücre sıvısı düzenleyici (osmoregulator) Betain'dir.

 

Multi-Gyn LiquiGel koruyucu madde, hormon, silikon, hayvansal katkılar, sert kimyasal maddeler veya parfümler içermez. Yutulması durumunda bile tamamen zararsızdır. Yağ içermez, leke bırakmaz ve suda kolayca çözülür. Tampon veya kondom kullanımını etkilemez.

 

İçeriği
Su, Aloe Barbadensis (Sarısabır), Gliserin, Betaine, Glyceryl Caprylate, Xantham Gum, Galactoarabinan Polyglucoronic Acid Crosspolymer 2QR: Patentli biyoaktif polisakkarit. EP 1 323 738 A1, WO 03/055918

 

Yan Etkileri
Multi-Gyn LiquiGel tamamen güvenlidir ve hiçbir yan etkisi yoktur.

 

Gebelik ve emzirme dönemi
Ne gebelik ne de emzirme dönemlerinde hiçbir istenmeyen etki rapor edilmemiştir.

Multi-Gyn LiquiGel